تجربه های پرویز درگی

عالم عامل عاشق، از تجربه هایش می گوید…

فکر می کنم کمتر کسی را می توانیم پیدا کنیم که در زمینه های مدیریت، بازاریابی و فروش فعالیت داشته باشد و نام دکتر پرویز درگی را نشنیده باشد.  دکتر پرویز درگی یکی از برجسته ترین معلمان بازاریابی ایران است که نقش ویژه ای در توسعه کسب و کارهای کوچک و بزرگ ایرانی داشته است. در این پست قصد داریم نگاهی داشته باشیم بر تجربیات شخصی ایشان در  سن ۲۰ سالگی که پیشنهاد می کنم حتما مطالعه کنید. 

با دکتر پرویز درگی آشنا شوید!

دکتر پرویز درگی در تابستان سال ۱۳۴۵ متولد شد. بسیاری از شاگردان و همکاران دکتر درگی، ایشان را ویزیتور دیروز و معلم امروز بازاریابی ایران خطاب می کنند. وی مدرس دانشگاه، مدیر مسئول آموزشگاه بازار سازان، مدیر عامل گروه TMBA و نویسنده بیش از ۵۰ جلد کتاب در زمینه بازاریابی است.

همچنین در کنار فعالیت های تدریس و نویسندگی، مشاور بنگاه های اقتصادی بزرگ ایران است. دکتر درگی به عالم عامل عاشق معروف است و همین جمله باعث تفاوت ایشان با سایر اساتید در این حوزه شده است. 

اخیرا وب یادی را مشاهده کردم که دکتر پرویز درگی درباره تجربه های شخصی اش در دوران دانشجویی صحبت می کرد، به نظرم نکات بسیار ارزنده و آموزنده ای مطرح شده بود به همین دلیل قصد دارم این نکات را با شما در میان بگذارم.

پیشنهاد می کنم در ابتدا ویدئو معرفی زیر را مشاهده کنید: 

چگونه وب یاد را مشاهده کنیم؟

برای دسترسی به ویدئوهای تجربه های پرویز درگی بر روی  مشاهده ویدئوهای دکتر پرویز درگی با موضوع بیست سالگی  کلیک کنید و پس از ثبت نام در سایت وب یاد می توانید به محتوای این دوره دسترسی داشته باشید.

دکتر درگی در وب یاد، درباره موضوعات زیر صحبت می کند:

 1. شروع داستان من
 2. اول ارائه دهید، بعد بخواهید
 3. در مقابل عمل انجام شده قرار دهید
 4. اعتماد به نفس داشته باشید
 5. اول خودت را بفروش سپس جنست را
 6. اولین تجربه بازاریابی من
 7. تعامل در بازار و نه تقابل
 8. رسیدن به هدف
 9. قانون کاشت، داشت، برداشت
 10. یادگیری گریزی، یادگیری، یادگیری زدایی
 11. حرف آخر

امیدوارم از محتوای این وب یاد لذت ببرید. 

قبل از دیگران از شگفتی های سایت با خبر شو

درباره نویسنده: عباس حبیبی

یک دیجیتال مارکتر :)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *